Freepik.com'a kaydolun          

Freepik.com'a kaydolun              


freepik para kazanma freepik nasıl kullanılır freepik premium free freepik bedava indirme freepik premium account freepik premium account 2020 freepik premium freepik photoshop freepik downloader freepik premium downloader freepik premium crack freepik premium indirme internetden pul qazanmaq internetten para kazanma internetsiz mobil oyunlar internet hızını arttırma internet cafe simulator internetden pul qazanmaq 2020 internetten para kazanma 2020 internet şifresi değiştirme internet sitesi nasıl kurulur internetsiz oyunlar internet hizi nasil arttirilir internetin suretini artirmaq internet hızlandırma internetdən pul qazanmaq fotoğraf çekim teknikleri fotoğraf düzenleme fotograf düzenleyici program fotoğrafa müzik ekleme fotoshop programı fotograf cekme pozlari fotoshop nasıl yapılır fotoğraf editleme fotoğraf arka plan değiştirme fotoğraftan nesne silme fotoşop uygulamaları fotoğraf uygulamaları socksat soksat soksat.net


İnternette para kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan biri de freepik.com sitesidir. Başka bir blog gönderisinde bu siteden nasıl para kazanılacağı sorusuna cevap vericem. Bu blogda freepik.com'a nasıl kayıt yapılacağını açıklayacağım.

Nasıl kayıt olabilirim?

1. Kayıt olmak için www.freepik.com adresine gidin.
2. Fareyi sayfanın sağ üst köşesindeki sign in  yazısının üzerine getirin ve açılır menüden sign up  yazısına tıklayın


Açılan pencerede, kayıt olmadan gmail facebook ve twitter hesaplarınız üzerinden freepike'a bağlanabilirsiniz


      


Ps. Gmail kullanmanızı öneririm. Bu, yeni bir şifre ve giriş oluşturmak zorunda kalmanın yanı sıra gelecekte şifrenizi unutmaktan kaçınmanızı sağlar.
Kayıt işlemine devam etmek istiyorsanız talimatları izleyin
 Açılan pencerede formu doldurun.
1. Kullanıcı Adı bölümünde, sitede kullanacağınız adı girin. Örneğin elnur_el
2. E-posta bölümünde e-posta adresinizi girin.
3. Parola bölümünde hatırlayacağınız bir parola yazın. Bu şifreyi unutma,  aksi takdirde sitede oluşturduğunuz profile erişemezsiniz
4. Aşağıdaki bölümü kabul ederek freepik kurallarını kabul et ve freepik hesabınızı oluştur düğmesini tıkla


5.      Yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencere, robot olmadığınızdan emin olmak için bir testtir. Bu testi geçmelisin.


1.       Testi geçtikten sonra, sistem sizi ana sayfaya yönlendirecektir. Burada fareyi sayfanın sağ üst köşesindeki işaretin üzerine getirin. Açılan bölümde, oluşturduğunuz profile erişmek için oturum aç'ı tıklayın.


Yorum Gönder

0 Yorumlar