Freepik.com nedir?

Freepik.com nedir?

freepik para kazanma freepik nasıl kullanılır freepik premium free freepik bedava indirme freepik premium account freepik premium account 2020 freepik premium freepik photoshop freepik downloader freepik premium downloader freepik premium crack freepik premium indirme internetden pul qazanmaq internetten para kazanma internetsiz mobil oyunlar internet hızını arttırma internet cafe simulator internetden pul qazanmaq 2020 internetten para kazanma 2020 internet şifresi değiştirme internet sitesi nasıl kurulur internetsiz oyunlar internet hizi nasil arttirilir internetin suretini artirmaq internet hızlandırma internetdən pul qazanmaq fotoğraf çekim teknikleri fotoğraf düzenleme fotograf düzenleyici program fotoğrafa müzik ekleme fotoshop programı fotograf cekme pozlari fotoshop nasıl yapılır fotoğraf editleme fotoğraf arka plan değiştirme fotoğraftan nesne silme fotoşop uygulamaları fotoğraf uygulamaları socksat soksat soksat.net


Freepik.com bir stok sitesidir. Bu site üzerinden size gerekli görselleri  ala ya da kendiniz tasarlayıp  satabilirsiniz.
Bir grafik tasarımcıysanız, ihtiyacınız olan afiş, düğme, simge, logo vb. görselleri Freepik.com'dan alabilirsiniz.
Freepik.com ayrıca ücretli ve ücretsiz stokları vardır. Akılda tutulması gereken bir şey, Freepik'in aldığınız stokları ücretsiz olarak kullanmanıza izin vermesidir. Ancak, bu stoğu kişisel web sitenizde veya facebook instagram twitter sayfanızda kullanırken, lisans sözleşmesinin koşullarını kabul etmeli ve bu stokun  gerçek sahibiyle ilişkilendirmelisiniz.
Kişisel web sitenizde kullanırken, lisansta belirtilen html kodunu eklemeniz gerekir.
Örneğin
a href = "http://www.freepik.com"> Harryarts / Freepik tarafından tasarlandı </a>
Bir kitap kapağı kullanacak veya sosyal ağlarda kişisel sayfanızda paylaşacaksanız, lisansta belirtilen metni yazmalısınız.
Örneğin
Teşekkürler Tasarımcı Byelnur

Bu stokun premium olarak satın aldıysanız, onu dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahipsiniz.

Stok Sat
Stok sat sat dediğini duymak güzel. Photoshop'ta çalışmak ve siteden para kazanmak da  güzel. Ama düşündüğünüz kadar basit değil. Freppik'ten gerçek para kazanmak mümkündür, ancak belirli testlerden ve deneme sürelerinden geçmeniz gerekir. Bu testler ve deneme süresi hakkında başka bir blog yazısında konuşacağım.

Bu blog yazısında Freepik hakkında çok kısa bilgiler veriyorum. Bir sonraki blog gönderilerimde ayrıntılı açıklayacağım.


Yorum Gönder

0 Yorumlar