Kazancınızı Nakde Dönüştürün


Kazancınızı Nakde Dönüştürün

Freepik'te gerçek gelir elde etmek mümkündür. Fakat bu gelirleri nasıl nakit olarak almalıyız? Bu blogun konusu bu gelirlerin tam olarak nasıl elde edildiği. Kazancınızı Freepik'ten nakit olarak almanın iki yolu vardır. Paypal ve Payoneer ödeme hizmetleri aracılığıyla.  Paypal ve Payoneer nedir? Paypal ve Payoneer müşterilere online para transferi, dijital ödeme hizmetleri ve işletme sermayesi sağlayan finansal hizmetler şirketleridir. Azerbaycan'da YASAL Paypal kullanımı mümkün değildir. Paypal'ı kullanmak için sahte bir profil açmalısınız. Veya, Paypal'ın kullanılabileceği ülkelerde, birkaç kişi tarafından açılan profilleri kullanmak mümkündür. Ancak Payoneer'deki koşullar o kadar zor değil. Paypal'ın aksine, Payoneer Azerbaycan'da kullanılabilir. Freepik'te kazandığınız para hem nakit çekme hem de çevrimiçi alışveriş için ve ayrıca doğrudan kart satın alımlarında kullanılabilir. Payoneer'de bir hesap açtıktan sonra, Payoneer size ana kartını gönderecektir. Hesap açmak için hiçbir yere gitmenize gerek yoktur. Evde ofiste oturarak ekranın arkasında bir hesap açabilirsiniz. Payoneer ve nasıl hesap açılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.  Payoneer'de Hesap Aç sayfasına gitmek için burayı tıklayın


Freepik'te gerçek gelir elde etmek mümkündür. Fakat bu gelirleri nasıl nakit olarak almalıyız? Bu blogun konusu bu gelirlerin tam olarak nasıl elde edildiği. Kazancınızı Freepik'ten nakit olarak almanın iki yolu vardır. Paypal ve Payoneer ödeme hizmetleri aracılığıyla.

Paypal ve Payoneer nedir?
Paypal ve Payoneer müşterilere online para transferi, dijital ödeme hizmetleri ve işletme sermayesi sağlayan finansal hizmetler şirketleridir. Azerbaycan'da YASAL Paypal kullanımı mümkün değildir. Paypal'ı kullanmak için sahte bir profil açmalısınız. Veya, Paypal'ın kullanılabileceği ülkelerde, birkaç kişi tarafından açılan profilleri kullanmak mümkündür. Ancak Payoneer'deki koşullar o kadar zor değil. Paypal'ın aksine, Payoneer Azerbaycan'da kullanılabilir. Freepik'te kazandığınız para hem nakit çekme hem de çevrimiçi alışveriş için ve ayrıca doğrudan kart satın alımlarında kullanılabilir. Payoneer'de bir hesap açtıktan sonra, Payoneer size ana kartını gönderecektir. Hesap açmak için hiçbir yere gitmenize gerek yoktur. Evde ofiste oturarak ekranın arkasında bir hesap açabilirsiniz.
Payoneer ve nasıl hesap açılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.
 Payoneer'de Hesap Aç sayfasına gitmek için burayı tıklayın


Not: Blog yazarı Azerbeycan vatandaşı olduğundan blogda  Azerbeycan örnek verilmişdir

Yorum Gönder

0 Yorumlar