4000 (dört bin) saatlik izleme aşaması nasıl geçirilir?


4000 (dört bin) saatlik izleme aşaması nasıl geçirilir?



   Günümüzde  İnternet hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. YouTube'un İnternet'te paha biçilmez bir yeri var. Bazı insanlar youtube videolarını izlemek için, bazıları da videopaylaşmak  ve para kazanmak için kullanır. YouTube'da para kazanmak isteyenlerin sayısı arttıkça sayısız, faydalı ve gereksiz video sayısı da artıyor. YouTube, bu gereksiz videoları önlemek için youtube'a video yükleyerek para kazanmak isteyenler için bir dizi koşul ve sınır koymak zorunda kalıyor. YouTube kullanıcılarını engelleyen iki ana koşul vardır.

                 Son 12 ayda 1.000 abone ve 4.000 saat izleme

Evet. Bu aşamadan geçmek düşündüğünüz kadar kolay değil. Önceki bir gönderide 1000 abonenin nasıl alınacağı sorusunu yanıtladım. Bu makaleyi  buraya  tıklayarak okuyabilirsiniz. Bu makalede, size doğal olarak 4.000 saatlik izlemeyi nasıl alacağınızı anlatacağım.

       4.000 saatlik izleme doğal bir şekilde nasıl artırılır?

   Play Store'a akıllı telefonunuzdan erişin. Arama bölümüne UChannel yazın ve aşağıdaki resimde gördüğünüz programı indirin.

  Programı indirdikten sonra programı açın. Gmail hesabınızdan UChannel uygulamasına erişmeniz istenecektir. Düzenli kullanmadığınız bir Gmail hesabınız varsa, onunla oturum açın. Değilse, yeni bir gmail hesabı açmanızı öneririm. Ayrıca, iki gmail hesabına ihtiyacımız olacak. . UChannel'e giriş yaptıktan sonra, alt panelde dört seçenek göreceksiniz




   Kampanya
    Abone ol
  Video izle
👍   Video beğenn
 Videoları beğenmek için buraya tıklayın. Program tarafından size gösterilen videoları sonuna kadar izleyin ve videoyu beğenin. Burada izlediğiniz videoların süresi bazen 30 saniye, bazen 570 saniye olacaktır. Program, izlediğiniz her video için size puan verecektir. Örneğin, 30 saniyelik bir video izleyip beğenirseniz 100 puan kazanırsınız. 570 saniyelik bir video izleyip beğenirseniz 640 puan alırsınız. Gün boyunca 17 ila 37 video izleyebilirsiniz. Yani 17 video, 20, 25, 30 hatta 37 video izleyebilirsiniz. Program kaç video izleyeceğinizi belirler. Bunu her gün işte, evde ve arkadaşlarınızla yapabilirsiniz.


Birikmiş paunları kullanmak


Uchannel'den kazanılan puanları görüntüleme sayısına, görüntülenme dakikalarına ve video beğenilerine dönüştürün. Bunu yapmak için Uchannel'deki  kampanya bölümünü tıklayın. Açılan sayfada pozitif simgeyi tıklayın. Yeni bir sayfa açılacaktır. Burada program puanlarınızı nasıl kullanacağınızı bilmek için üç seçenek sunacaktır.
     Kanalınıza Abone artırmak
            ▶   Videolarınıza görüntü artırmak
            👍   Videolarınızın beğenme sayını artırmak


Burada videolarınızın beğeni sayısını arttırma seçeneğimiz olacak. Bu seçeneği belirlememizin birkaç nedeni vardır. Bu nedenler nelerdir?
 1 Videolarınızdaki beğeni sayısı arttıkça videolarınızın seo'ları artar.
2 Videolarınızın SEO'ları arttıkça, aramalarda ve diğer videolar arasında ortaya çıkma olasılığı artar
3 Bir kişi videolarınızı bir kez izler. Bu, sahte görüntülemeleri önler
Beğen seçeneğini tıkladıktan sonra, açılan pencerede, üst paneldeki videonuzun bağlantısını girin ve onaylayın. Ardından, videonuzu kaç kişinin izleyeceğini ve her izleyicinin kaç saniye izleyeceğini seçersiniz. Bu elbette topladığınız puanlara göre hesaplanır. Beğenme sayısını ve görüntüleme sayısını daha fazla seçmenizi öneririz. Tüm seçimleri yaptıktan sonra, onayla düğmesini tıklayın ve bekleyin. Videonuz hem görüntüleme hem de beğenme bakımından en fazla 30 dakika içinde artacak

Uchannel'de nasıl daha fazla puan kazanılır?

Uchannel'de daha fazla puan kazanmak ve daha fazla video izlemek ister misiniz? Bunun için başka bir gmail hesabına ihtiyacınız olacak.
Uchannel programını açın. Ekranı sola kaydırın. Açılan pencerenin altındaki Oturumu kapat bölümünü tıklayın. Buraya tıkladıktan sonra programdan çıkış yapacaksınız. Ardından programa tekrar girersiniz. Ancak bu sefer başka bir gmail hesabıyla oturum açmanız gerekiyor. Başka bir gmail hesabınız varsa, yazın. Değilse, yeni bir hesap açın. Bu sırayla gün içinde üç ila dört Gmail hesabıyla puan kazanabilirsiniz

Ne tavsiye edilmez?

1 Youtube kanalınıza bağlı gmail hesabınızı  bu programda kullanmayın
2 Bu programla kanalınıza abone göndermeyin. Bu aboneler sahte abone olacağından veya büyük olasılıkla youtube bu aboneleri kanalınızdan silecektir.
3 Sadece video izleyerek puan kazanmayın. Beğenerek puan kazanın. Bu programda puan kazanmak
Diğer kanallara abone olabilirsiniz
Başkalarının videolarını kolayca izleyebilirsiniz
Başkalarının videolarını izleyebilir ve son olarak videoyu beğenebilirsiniz.
İkinci seçeneği öneririm. Çünkü sadece videoyu izlerseniz, çok zaman harcayacaksınız, ancak daha az puan kazanacaksınız. Hiç abone olmanızı önermiyorum. Çünkü bu zaman alıcı bir işlemdir ve daha az puan kazanırsınız

Yorum Gönder

0 Yorumlar