Link paylaşım siteleri

Link paylaşım siteleri
Youtube videolarınızın görüntülenme sayısını artırmak veya blog sitenizi tanıtmak ve okuyucu kazanmak için düzenli olarak linklerinizi  paylaşmanız gerekir. Bu bağlantıları paylaşmanız çok önemlidir. Bunu yapmak için birçok sosyal ağ ve portal kullanmanız gerekir.
Örneğin, aşağıdaki siteleri kullanmalısınız.
            Facebook.com
            Linkedin.com
            Instagram.com
            Vk.ru
            Odnoklassniki.ru (ok.ru)
Burada listelenen sitelerden tavsiye edeceğim site odnoklassniki.ru sitesidir. Bu site bağlantı paylaşımı için çok uygundur ve düşündüğünüzden daha fazla takipçi ve okuyucu getirebilir. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle, bu siteyi neden önerdiğimi açıklayayım.
 Odnoklaasniki.ru'da paylaşılan bir paylaşımı (fotoğraf, video, ses ve bağlantı) beğendiğinizde, bu favori yayın profilinizde görünecektir. Arkadaşınız olan kişiler profilinizde beğendiğinizi görecektir.
 Dostluğunuzda 100 kişi olduğunu düşünün. Bir bağlantı paylaştınız ve 10 arkadaşınız beğendi. Bu 10 kişiden her birinin 100 arkadaşı var. Paylaştığınız bağlantı zaten 100 değil 1.000'den fazla kişi tarafından görüntülendi.
  Arkadaşlığınızda kimse yoksa, gruplarda paylaşabilirsiniz. Çoğunlukla gruplarda paylaşmanızı öneririm. Odnoklassniki.ru, diğer sosyal ağlar gibi, açık ve kapalı gruplara sahiptir. Herkese açık grupları aramak zorunda değilsiniz. Aşağıda vereceğim bağlantıdan 400'den fazla kişiye açık bir grup var. Bu gruplara katılarak paylaşabilirsiniz


Dikat etmeniz gerekenler

Odnoklaasniki.ru sitesine kaydoldunuz. Zaten bir profiliniz var. Ancak odnoklassniki.ru'nun da robotları olduğunu unutmayın. Profil açdığınız an  bağlantıyı paylaşmak için acele etmeyin. Bir profili açar açmaz bir bağlantı paylaşmaya başlarsanız, robotlar profilinizi kapatır. Bunu yapmak için, profili açtığınız gün hiçbir şey paylaşmayın. Siteyi daha iyi tanıyın ve 5 ila 6 grupa katılın. Ertesi gün biraz paylaşın. İlk paylaştığınız gün 20'den fazla bağlantı paylaşmayın. Her paylaşdığınız linkler arasında  en az 1 dakika geçmesine izin verin. Bir bağlantı paylaştıysanız, bekleyin, ikinci bağlantıyı bir dakika sonra paylaşın. Bir dakikadan fazla zaman geçerse, hiçbir şey olmaz, ancak bir dakikadan az olmaz. Bir dakikada üç veya dört bağlantı paylaşırsanız, odnoklassniki.ru bir robot olduğunuzu düşünecek ve profilinizi kapatacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar