Pinterest kullanıyormusunuz?

Pinterest hakkında kısa bilgi


2020'de İnternet dünyasının hegemonu olarak kabul edilen Facebook, Youtube, Instagram, Google, Netflix gibi portalların yanı sıra, bilmediğimiz birçok ilginç ve eğlenceli portal var. Bunlardan biri Pinterest (pinterest.com) portalı. Her ne kadar bir bakımdan Instagram'a benzese de Instagram'dan çok farklı. Aralık 2009'dan beri aktif olan Pinterest'in şu anda 70 milyondan fazla kullanıcısı var. Portalı www.pinterest.com adresinde kullanabilirsiniz. Veya playmarket'ten Pinterest yazarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Pinterest'in avantajları.

Sosyal ağlar ve portallar çok fazla, neden Pinterest? Çünkü Pinterest, diğer portalların aksine, mesleğinize veya ilgi alanınıza göre paylaşımlarınızı gösterir. İnşaat ve onarım işleriyle ilgileniyorsanız, pinterest size terzi hisselerini göstermeyecektir. Ya da kuaförseniz, pinterest size yemek pişirmeyi göstermez. Ayrıca, portalda daha önce bahsettiğiniz ilgi alanlarına göre payları da göreceksiniz.

Pinterest.com da

İnşaatçılar,
Marangozlar,
kaynakçılar,
Şefler,
Kuaförler,
Terziler,
Ve diğer profesyoneller için yararlı olacak bilgi, resim ve videolar gibi çizimler,  hazır şablonlar alabilirsiniz. Hem de ücretsiz. Favori bir videonuz veya fotoğrafınız varsa, daha fazla bilgi almak için o fotoğrafa veya videoya tıklayın. Örneğin, beğendiğiniz bir mobilya parçasının resmi var ve o mobilya parçasının boyutlarını bilmek istiyorsunuz. Bu durumda, görüntüyü tıklayarak görüntünün paylaşıldığı siteye gidebilir ve sitedeki mobilyalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Aşağıda, birçok profesyonel tarafından paylaşılan bağlantıları not ediyorum. Mesleğiniz veya ilgi alanınız ne olursa olsun, bu gönderiyi tıklayarak paylaştığınız sayfaya gidebilirsiniz.

İnşaat

Mobilyalar

Diğer  Playmarket ve playstore'dan pinterest uygulamasını indirerek bahsetmediğimiz, unuttuğumuz ve ilginizi çeken diğer fotoğraf  ve videoları göre bilirsiniz


Yorum Gönder

0 Yorumlar