Erkekler hakkındaki gerçekler ve hatalar


Uzmanlar erkekler hakkında soruları cevaplıyor.Erkekler hakkındaki gerçekler ve hatalar Uzmanlar erkekler hakkında soruları cevaplıyor.  Çoğu erkeğin kadınlardan daha uzun kirpiklere sahip olduğu doğru mu? Bu yanlıştır Saçların yoğunluğu ve kirpiklerin uzunluğu bir kişinin genetiğine, iklimine ve yaşam tarzına bağlıdır, cinsiyet burada bir rol oynamaz.Bu nedenle uzun kirpikler nesilden nesile hem sizin hem de sevgilinize aktarılabilir.  Neden erkekler selülit içermiyor? Selülit, erkek fizyolojisinin bir göstergesi değildir, hepsi yağ hücrelerinin konumuna ve yapısına bağlıdır Erkeklerde, hücreler arasındaki mesafe cilt yüzeyinde enine yönde küçüktür. .  Erkekler neden sık sık horluyor? İstatistiklere göre, erkekler kadınlardan 8-10 kat daha hızlı horluyor Sigara içmek, alkol tüketimi, fazla kilolu olmak ve sağlıksız bir yaşam tarzı horlamaya neden oluyor.Burada yağ hücrelerinin rolü önemsiz değil. Aksine, solunum üzerinde olumsuz bir etkisi olan üst kısımda birikir.  Erkekler ağrı kadınlardan daha fazla yaşar mı? Çok değil. Evet, kadınlarda ağrı seviyesi erkeklerden daha yüksektir. Aksi takdirde, kadınlar menstrüel ve doğum sancılarına tahammül edemez, ancak erkekler ani şok gibi diğer ağrı türlerine daha toleranslıdır.  Erkekler dizlerinin üstüne bir bilgisayar yerleştirmek zararlı mıdır? Evet, çok zararlı! Tıpta bir kavram vardır: yöneticinin sendromu: diz ile bilgisayarda çok fazla zaman harcayan bir kişi insan sağlığı için ciddi bir tehdit oluşturur.Çünkü yumurtalıklardaki embriyonik kanallar radyasyona duyarlıdır, elektromanyetik dalgaların bilgisayar üzerindeki uzun süreli etkileri üreme işlevini tehdit eder.  Erkekler neden kadınlardan farklı olarak çok fazla sıvı içerken uzun süre tuvalete gitmiyor? Erkeklerde iç organlar ve mesane kadınlardan daha büyüktür. Ayrıca daha uzun bir idrar yolları vardır, ancak bu tuvalete er ya da geç gideceğinizi göstermez.  Erkekler gerçekten bira içmekten şişmanlıyorlar mı? Evet, bira, kadın hormonu eksojen 8'in bir bitki analoğunu içerir. Düzenli olarak bira içen erkeklerin vücudu bu hormona tepki verir ve karında yağ hücreleri biriktirir.Çoğu erkeğin kadınlardan daha uzun kirpiklere sahip olduğu doğru mu?

Bu yanlıştır Saçların yoğunluğu ve kirpiklerin uzunluğu bir kişinin genetiğine, iklimine ve yaşam tarzına bağlıdır, cinsiyet burada bir rol oynamaz.Bu nedenle uzun kirpikler nesilden nesile hem sizin hem de sevgilinize aktarılabilir.

Neden erkekler selülit içermiyor?

Selülit, erkek fizyolojisinin bir göstergesi değildir, hepsi yağ hücrelerinin konumuna ve yapısına bağlıdır Erkeklerde, hücreler arasındaki mesafe cilt yüzeyinde enine yönde küçüktür. .

Erkekler neden sık sık horluyor?

İstatistiklere göre, erkekler kadınlardan 8-10 kat daha hızlı horluyor Sigara içmek, alkol tüketimi, fazla kilolu olmak ve sağlıksız bir yaşam tarzı horlamaya neden oluyor.Burada yağ hücrelerinin rolü önemsiz değil. Aksine, solunum üzerinde olumsuz bir etkisi olan üst kısımda birikir.

Erkekler ağrı kadınlardan daha fazla yaşar mı?

Çok değil. Evet, kadınlarda ağrı seviyesi erkeklerden daha yüksektir. Aksi takdirde, kadınlar menstrüel ve doğum sancılarına tahammül edemez, ancak erkekler ani şok gibi diğer ağrı türlerine daha toleranslıdır.

Erkekler dizlerinin üstüne bir bilgisayar yerleştirmek zararlı mıdır?

Evet, çok zararlı! Tıpta bir kavram vardır: yöneticinin sendromu: diz ile bilgisayarda çok fazla zaman harcayan bir kişi insan sağlığı için ciddi bir tehdit oluşturur.Çünkü yumurtalıklardaki embriyonik kanallar radyasyona duyarlıdır, elektromanyetik dalgaların bilgisayar üzerindeki uzun süreli etkileri üreme işlevini tehdit eder.

Erkekler neden kadınlardan farklı olarak çok fazla sıvı içerken uzun süre tuvalete gitmiyor?

Erkeklerde iç organlar ve mesane kadınlardan daha büyüktür. Ayrıca daha uzun bir idrar yolları vardır, ancak bu tuvalete er ya da geç gideceğinizi göstermez.

 Erkekler gerçekten bira içmekten şişmanlıyorlar mı?


Evet, bira, kadın hormonu eksojen 8'in bir bitki analoğunu içerir. Düzenli olarak bira içen erkeklerin vücudu bu hormona tepki verir ve karında yağ hücreleri biriktirir.


Yorum Gönder

0 Yorumlar