Kısa sürede harika bir makyaj nasıl yapılır? Altın kurallar

Kısa sürede harika bir makyaj nasıl yapılır? Altın kurallar


Kısa sürede harika bir makyaj nasıl yapılır? Altın kurallar Kim kısa sürede makyaj yapmak istemez ki? İşte sabah 10 dakika daha uyumanızı sağlayacak bazı makyaj teknikleri! Profesyonel makyajınızla herkesi etkileyebileceksiniz. Makyaj karmaşık bir süreç gibi görünse de, temel kuralları öğrendikten sonra, zevk almaya başlayacaksınız ve her zaman kendinizi aynada görmek isteyeceksiniz. Bazen bir aynanın önünde saatlerce süsleyerek zaman harcıyoruz. En çok sevdiğimiz insanlar, özellikle erkekler, memnun değiller. Kimse seni beklemek istemiyor. Bununla birlikte, basit ve kolay makyaj yapmak mümkündür. Artık makyaj yapmayı öğrenmek için doğru yerdesiniz! Aşağıdaki adımları izleyerek hem kusursuz hem de çok hızlı makyaj tekniklerini öğrenmeye hazır mısınız? O zaman bize dikkat et. SOCKSAT.NET kısa sürede harika makyaj yapmanın yollarını sunar: Yüz makyajında 5 dakika geçirin Yüzünüze fildişi bir fondöten sürün.Yüzünüzdeki kızarıklığı veya lekeleri örtmek için ikinci bir kat uygulayın, gözlerin altındaki koyu halkaları özel bir göz kremi ile kaplayın. dairesel yay. Gözleriniz için 3 dakika bekleyin Dudaklarınızın kendi renginizden iki ton daha koyu görünmesini sağlayın. Dudak kalemi kullanmayın. Alt dudağınıza şeftali parlatıcısı sürün. Bu şekilde dudaklarınız daha dolgun görünecek.Kim kısa sürede makyaj yapmak istemez ki?


İşte sabah 10 dakika daha uyumanızı sağlayacak bazı makyaj teknikleri! Profesyonel makyajınızla herkesi etkileyebileceksiniz. Makyaj karmaşık bir süreç gibi görünse de, temel kuralları öğrendikten sonra, zevk almaya başlayacaksınız ve her zaman kendinizi aynada görmek isteyeceksiniz. Bazen bir aynanın önünde saatlerce süsleyerek zaman harcıyoruz. En çok sevdiğimiz insanlar, özellikle erkekler, memnun değiller. Kimse seni beklemek istemiyor. Bununla birlikte, basit ve kolay makyaj yapmak mümkündür.

Artık makyaj yapmayı öğrenmek için doğru yerdesiniz! Aşağıdaki adımları izleyerek hem kusursuz hem de çok hızlı makyaj tekniklerini öğrenmeye hazır mısınız? O zaman bize dikkat et.

SOCKSAT.NET kısa sürede harika makyaj yapmanın yollarını sunar:

Yüz makyajında ​​5 dakika geçirin

Yüzünüze fildişi bir fondöten sürün.Yüzünüzdeki kızarıklığı veya lekeleri örtmek için ikinci bir kat uygulayın, gözlerin altındaki koyu halkaları özel bir göz kremi ile kaplayın. dairesel yay.

Gözleriniz için 3 dakika bekleyin

Dudaklarınızın kendi renginizden iki ton daha koyu görünmesini sağlayın. Dudak kalemi kullanmayın. Alt dudağınıza şeftali parlatıcısı sürün. Bu şekilde dudaklarınız daha dolgun görünecek.


Kısa sürede harika bir makyaj nasıl yapılır? Altın kurallar Kim kısa sürede makyaj yapmak istemez ki? İşte sabah 10 dakika daha uyumanızı sağlayacak bazı makyaj teknikleri! Profesyonel makyajınızla herkesi etkileyebileceksiniz. Makyaj karmaşık bir süreç gibi görünse de, temel kuralları öğrendikten sonra, zevk almaya başlayacaksınız ve her zaman kendinizi aynada görmek isteyeceksiniz. Bazen bir aynanın önünde saatlerce süsleyerek zaman harcıyoruz. En çok sevdiğimiz insanlar, özellikle erkekler, memnun değiller. Kimse seni beklemek istemiyor. Bununla birlikte, basit ve kolay makyaj yapmak mümkündür. Artık makyaj yapmayı öğrenmek için doğru yerdesiniz! Aşağıdaki adımları izleyerek hem kusursuz hem de çok hızlı makyaj tekniklerini öğrenmeye hazır mısınız? O zaman bize dikkat et. SOCKSAT.NET kısa sürede harika makyaj yapmanın yollarını sunar: Yüz makyajında 5 dakika geçirin Yüzünüze fildişi bir fondöten sürün.Yüzünüzdeki kızarıklığı veya lekeleri örtmek için ikinci bir kat uygulayın, gözlerin altındaki koyu halkaları özel bir göz kremi ile kaplayın. dairesel yay. Gözleriniz için 3 dakika bekleyin Dudaklarınızın kendi renginizden iki ton daha koyu görünmesini sağlayın. Dudak kalemi kullanmayın. Alt dudağınıza şeftali parlatıcısı sürün. Bu şekilde dudaklarınız daha dolgun görünecek.Yorum Gönder

0 Yorumlar