Erkeklerin evlenmek istediği kadın nasıl olmalı?


Erkeklerin evlenmek istediği kadın nasıl olmalı?Yazı İle İlgili Bazı Etiketler motive, motivasyon, motivasya, motivasyon sözleri, motivasyon nedir ,başarı sözleri motivasyon, ingilizce motivasyon sözleri, motivasyon sözleri başarı, güdüleme nedir, ders çalışma motivasyonu, çalışma ile ilgili motivasyon sözleri, motivasyon artırıcı, spor ile ilgili motivasyon sözleri socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image
Görüntü Kaynağı  Freepik Tarafından Tasarlandı

Her kadın hayallerindeki adamı bulmak ve evlenmek ister. Ama bu  o kadar kolay değil. Bu nedenle tavsiyelere uyun ve erkeklerin ciddi bir ilişki yaşamak istediği kadınlar hakkında bilgi alın.

1. Kendi hayatınız olmalı ve kendi ayaklarınız üzerinde durabilmelisiniz. Sevdikleri erkeğe göre sosyal yaşamlarını inşa etmeyen kadınlar, güçlü bir kadın imajı yaratır. Bu, erkekleri en azından dış güzellikleri kadar etkiler. Buna ek olarak, aileniz ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek ilişkiniz için iyidir.
2. İlk adımı atmayın - bu en çok tartışılan konulardan biridir. Ama sonuç aynı. Bu nedenle, "kaçak peşinde koşacaklar" demeyi unutmayın. İlk adımı atıp randevu alırsanız, onunla gerçekten ilgilenip ilgilenmediğini veya fırsattan yararlanmak isteyip istemediğini asla bilemezsiniz.

3. Seksi olun - aşk hayatınızın ilk günlerinde ve flört güzel olduğunda, çok utangaç veya çok açık olmamalısınız. Son derece açıklayıcı giysiler giyilmemelidir. Çünkü seni ciddi bir hanımefendi gibi kabul edemeyecek.

4. Değer verdiğinizi gösterin - verdiğiniz değeri göstermek için pahalı hediyeler almak zorunda değilsiniz. Günlük aktivitelerinde ona yardım etmek ve ona nazik davranmak için elinden geleni yap. Bu erkekler için en büyük hediye.
5. Onu destekleyin - övün ve arkadaşlarını veya patronunun önünde destekleyin. Her zaman şakalarına gülümse.

6. Baskı yapmayın - gün içinde aramak ya da gelecek için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu tür eylemler bir erkeğin kendinizden uzaklaşmasına neden olabilir. Ona her şeyi anlatmanıza gerek yok, zaten sizinle tanışmayı planlıyor. tabii ki seni gerçekten seviyorsa ...

7. Çok fazla taviz vermeyin - hedeflerinizden ve arzularınızdan hiç bir zaman taviz vermeyin. Tabii ki, yanlış eylemleri görmezden gelmeyin. Eğer seni aldatıyorsa onu affetmeyeceğini biliyorsa, sana ihanet etmekten korkacak ve sana daha fazla saygı duyacaktır.

8. En iyisini seçin - her zaman dürüst ve güvenilir insanlara değer verdiğinizi bilin. Yaşamınızda yalnızca size yakın olan kişilere yer verdiğinizi açıkça belirtin. Nereye gittiğiniz konusunda ona yalan söylerseniz, aynı şeyi yapmasını bekleyebilirsiniz.

9. Bir aşk kadını olun - eğer evlilik için ana bağın aşk olduğunu düşünmüyorsanız, onun da bildiğinden emin olun. Para, güven veya şöhret için onunla olmadığınızı hissettirin. Bu sana olan güvenini artıracaktır.

Yazı İle İlgili Bazı Etiketler

motive, motivasyon, motivasya, motivasyon sözleri, motivasyon nedir ,başarı sözleri motivasyon, ingilizce motivasyon sözleri, motivasyon sözleri başarı, güdüleme nedir, ders çalışma motivasyonu, çalışma ile ilgili motivasyon sözleri, motivasyon artırıcı, spor ile ilgili motivasyon sözleri socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image

Yorum Gönder

0 Yorumlar