Kadınlar 1 yılını neye harcıyor?

Kadınlar 1 yılını neye harcıyor?

 

motive, motivasyon, motivasya, motivasyon sözleri, motivasyon nedir ,başarı sözleri motivasyon, ingilizce motivasyon sözleri, motivasyon sözleri başarı, güdüleme nedir, ders çalışma motivasyonu, çalışma ile ilgili motivasyon sözleri, motivasyon artırıcı, spor ile ilgili motivasyon sözleri socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image (2)-min

İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların hayatlarının yaklaşık bir yılını ne giyeceğine karar vererek geçirdiğini gösterdi.

British Daily Telegraph'a göre, 16 ila 60 yaş arası 2,491 kadın üzerinde yapılan bir araştırma, kadınların iş, akşam yemeği, davetiyeler, tatiller, spor ve diğer aktiviteler için ne giyeceklerini seçmek için ortalama 287 günlerini dolaplarını karıştırarak geçirdiğini buldu. Çoğu zaman, Cuma veya Cumartesi akşamları tatile uygun kıyafetlerin seçimine tahsis edildi.

Uzmanlar, ortalama olarak, bir kadının haftada 16 dakika, Cumartesi ve Pazar sabahları yaklaşık 14 dakika olan kıyafet seçimlerine harcadığını söylüyor. kıyafet seçmek için her seferinde 52 dakika harcadığını gösterdi

Çalışma sonuçları, kadınların hafta boyunca akşamları dışarıda giymek için 20 dakika, kadınların tatillerde sabahları uygun kıyafetleri seçmek için 10 dakika ve akşam kıyafetleri için 10 dakika geçirebileceğini gösterdi.

Çalışma ayrıca iki kadından birinin ertesi sabah ne giyeceğini bulmak için çalışmaya başlamadan önce gece 15 dakika harcadığını buldu.


Yorum Gönder

0 Yorumlar