Ünlü Kadınlardan Güzellik Tarifleri


Ünlü Kadınlardan Güzellik Tarifleri


Görüntü Kaynağı  Freepik Tarafından TasarlandıGüzel ve çekici görünmek her kadının hayalidir. Bununla birlikte, Tanrı'nın narin yaratıklara verdiği güzelliği ve tazeliği korumak elbette kadının kendisine kalmış. Çirkin kadın olmadığını, ihmal edilmiş kadın olduğunu söylüyorlar. Özenli kadınlara toplumda da daha fazla saygı duyulur, daha fazla özgüvenleri vardır. Bu kadınları daha güçlü ve daha cesur yapar. Modern kozmetik ve plastik cerrahi, kadın güzelliğini düzeltmek, korumak ve yapmak için hiçbir şey yapmaz. Ancak, güzelliğini ve tazeliğini korumak için doğal araçlar kullanan daha fazla kadın olduğunu kabul edelim. Sıradan insanlardan en ünlü kadınlara. Modern kozmetolojinin en son başarılarını kullanma fırsatına sahip olsalar bile, doğal ilaçları kullanmayı unutmazlar. Muhtemelen bazı ünlü kadınlar tarafından kullanılan basit güzellik tariflerini bilmek isteyeceksiniz:

Örneğin, ünlü model Cindy Crawford ciltten doğal süt almaz. Püskürtücüyü eşit miktarda süt ve su ile doldurarak cildi nemlendirir ve süt çözeltisini yüzde kurutur. Böyle bir çözelti 1 gün boyunca buzdolabında saklanabilir.

Jane Fonda filizlenmiş buğday tanelerinden maske yapar: 1 çorba kaşığı taneyi 1 çorba kaşığı suya karıştırın, 1 yumurta sarısı ekleyin ve yüzünüze uygulayın. Maske kuruduğunda, ikincisini uygulamanız gerekir. 20 dakika sonra suyla durulayın, sonra kremayı uygulayın.
Oyuncu Jennifer Love, normal diş macunu ile cildinde sivilce kurutduğunu itiraf ediyor. İltihaplı bölgelere diş macununu nokta olarak ovalama.

Oyuncu Mina Suvari, duş aldıktan sonra vücuduna aloe suyu sürüyor.

Sophie Marceau aşağıdaki tarifi kullanıyor: duştan sonra her sabah vücuduna zeytinyağı sürüyor ve ıslatıldıktan sonra kalıntıları bir peçete ile siliyor.

Julia Roberts elleri için zaman zaman sıcak banyolar yaparak zeytinyağı kullanıyor.
Lucy Liu, vücudu için ovma olarak mısır unu kullanıyor. Unu suyla karıştırır, hafifçe masaj yapar ve vücuduna ovalar, sonra ılık suyla yıkar.

Cindy Crawford cildi kahve telvesi ile soyar. Kahve selülitle savaşmaya yardımcı olur ve cildi pürüzsüz tutar. Sorunlu bölgelere kahve sürmek ve sonra su ile yıkamak yeterlidir.

Catherine Zeta-Jones, çekici saçları için zeytinyağı için minnettar. Haftada bir kez kuru saçlarının dibine zeytinyağı sürüyor, başını poşetle ve sonra bir havlu ile kaplıyor. Yarım saat sonra şampuanla yıkıyor.

Jennifer Aniston, saçlara parlaklık veren ve saç dökülmesini önleyen şampuana 2 aspirin tableti ekler.
Oyuncu Sara Cesika Parker böyle bir krem ​​yapıyor: 2 yemek kaşığı krema ile 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 çay kaşığı limon suyu karıştırın. Karışımı kafa derisine uygulayın, 10 dakika sonra ılık suyla durulayın.

Tüm kadınlarımızın sağlıklı, taze ve yüksek ruhlu olmalarını diliyoruz. Bir kadın sağlıklıysa, o zaman güzeldir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar