Yağmurlu günlerde bozulmayan makyaj

Yağmurlu günlerde bozulmayan makyaj


motive, motivasyon, motivasya, motivasyon sözleri, motivasyon nedir ,başarı sözleri motivasyon, ingilizce motivasyon sözleri, motivasyon sözleri başarı, güdüleme nedir, ders çalışma motivasyonu, çalışma ile ilgili motivasyon sözleri, motivasyon artırıcı, spor ile ilgili motivasyon sözleri socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image (2)-minMuhtemelen yağmura maruz kalan makyajınızın güzel bir görünüme sahip olmasını istersiniz.

Hava soğuduğu için makyajınızın ani yağışlardan zarar görmesine izin vermeyin. Yağmurlu günlerde güzel ve çekici görünmenizi sağlayacak birkaç öneri.

 

Yağmurlu günlerde makyajınızda dikkat etmeniz gereken şeyler:

 

Yağmurlu günlerde kapatıcı kullanmaktan çekinmeyin. Ama dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Kapatıcıyı sadece lekeli gördüğünüz alana uygulayın.

Yağmurda makyaj kadar felaket bir şey olamaz! Bu nedenle, suya dayanıklı kozmetiklerin seçilmesi yararlıdır. Yağmurda bozulmayan  bir makyaj yapmak istemez misiniz?

Yağmurlu günlerde suya dayanıklı bir tuj veya renkli nemlendirici uygulayın. Özellikle renkli nemlendiriciler cildinizin nefes almasına yardımcı olur ve tartılmaz.

Kremin taze kalmasını ve cildiniz üzerindeki etkisini her zaman korumak istiyorsanız, temelleri seçmelisiniz. Özellikle yağmurlu havalarda, makyajınız gün boyunca kalıcı bir etkisi olacaktır.


Yorum Gönder

0 Yorumlar