Bu görünmez model "elleriyle" günde 10.000 dolar kazanıyor - FOTOĞRAF


Bu görünmez model "elleriyle" günde 10.000 dolar kazanıyor - FOTOĞRAF


Nina Taylor dünyanın en popüler "el" modelidir. Chanel, Tom Ford, Fendi, Charlotte Tilbury ve diğer lüks markaların mücevher, aksesuar ve kozmetik reklamlarına her baktığımızda hayran olduğumuz parmaklar ve bilekler ona ait.
Nina, çekim sırasında Heidi Klum, Jennifer Lawrence, Scarlett Johansson, Demi Moore ve Georgia May Cagger gibi ünlüler için iki katına çıktı.
Taylor'ın dergilerin kapaklarındaki avuç içi de çoğu zaman modellerin ellerinin yerini alıyor.
2012 yılında, Jaguar dergisi için bir fotoğraf çekiminde Benedict Cumberbatch, yüzünü okşayarak beş dakika boyunca 1.000 pound  kazandı.
Londra yıldızı "El modelleme işinin Kate Moss'u" olarak adlandırılıyor. Günde 5.000 Euro'dan  fazla kazanıyor.
"Sadece el olmak anonim olmak demek, çıkar çatışmanız yok. Farklı, hatta rakip markalarla çalışabilirsiniz. Eller, yüzün aksine rahatsız edici değil "dedi.
Model, gelir kaynağını 2.000.000 £ için bile sigortaladı.
Bu arada, bacaklarını birçok reklam afişinde görmek mümkündür.
Nina 20 yıldan fazladır para kazanıyor. Bu süre zarfında birçok unutulmaz anı yaşadı.
Örneğin, platin bilezikte 110 karatlık bir pırlanta ile dünyanın en pahalı saati Graff Diamonds'ın reklamını yaptı. Saatin değeri 55 milyon dolar.
Modelleme işine ek olarak, Nina zamanının çoğunu sağ el hakkında kızlarla konuşarak geçirir. "Manikür Müzesi" başlığı altında bir moda dergisinde makaleler yayınlıyor ve manikür markası "Leighton Denny" nin bir temsilcisidir.
Ana sırlarından biri, tırnaklarını sürekli olarak nemlendirmesidir. Taylor bu işlemi günde 20 kez yapabilir. Buna ek olarak, Nina sadece kristal "dolgu maddeleri" kullanır ve tüm kadınlara bunu yapmasını tavsiye eder.
Yorum Gönder

0 Yorumlar