Casus Yazılımlar Popülerleşiyor – UZMANLAR UYARIYOR


Casus Yazılımlar Popülerleşiyor – UZMANLAR UYARIYOR


casus yazılım casus yazılım nedir casus yazılımlar casus yazılım android casus yazılım programları casus yazılım iphone casus yazılım telefon casus yazılımlar nedir casus yazılım tarama  sosyal ağlar sosyal ağlar nedir sosyal ağların özellikleri sosyal ağlar kapanacak mı sosyal aglar çöktü sosyal aglari kullanirken baskalariyla paylasmamiz gereken bilgiler nelerdir sosyal aglara ne oldu sosyal aglara erisim sosyal aglar sunum casus programı casus program casus program ücretsiz casus pro casus program indir casus pro apk casus program ekşi casus pro yorum casus programı silme casus programı ücretsiz deneme sürümü

Dünyanın dört bir yanındaki insanları izlemek için casus yazılım kullanımı Mart ve Haziran 2020 arasında iki kattan fazla arttı.
Bu Avast'ın bir basın açıklamasında belirtildi.
Rapora göre, bu artış Stalkerware genel adı altındaki programlar için geçerlidir. Bu uygulamalar, kullanıcıların konumlarını izlemenize, kişisel fotoğraflarına erişmenize, telefon konuşmalarını dinlemenize ve anlık e-postaları ve mesajları kesmenize olanak tanır.
Uzmanlara göre, bu tür uygulamalar çoğunlukla ebeveynler, kıskanç eşler, çocukların güvenliği ile ilgilenen eski ortaklar tarafından kullanılmaktadır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar