Dünyanın her yerinden güzellik sırları

Dünyanın her yerinden güzellik sırları

Yazı İle İlgili Bazı Etiketler motive, motivasyon, motivasya, motivasyon sözleri, motivasyon nedir ,başarı sözleri motivasyon, ingilizce motivasyon sözleri, motivasyon sözleri başarı, güdüleme nedir, ders çalışma motivasyonu, çalışma ile ilgili motivasyon sözleri, motivasyon artırıcı, spor ile ilgili motivasyon sözleri socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image (2)-min
Görüntü Kaynağı  Freepik Tarafından Tasarlandı

Hindistan

Hintli kızların uzun, ipeksi tüyleri bir efsanedir. Peki saçları neden bu kadar güzeldir? Sırlar - Hindistan cevizi yağı. Saç derisine ılık hindistancevizi yağı uygular ve geceleri masaj yaparlar. Sabah yıkarlar. Bu işlem genellikle haftada bir kez yapılır. Hindistan cevizi yağı cildi besler ve nemlendirir, saçlar bir süre sonra daha parlak ve canlı hale gelir.

 

Fransa

Muhteşem bir cilde sahip Fransız kadınların güzellik sırrı kiraz ve nar maskesi. Kirazları ve nar tohumlarını bir karıştırıcıdan geçirin ve karışımı yüzünüze uygulayın. Bu maskeyi 5-6 dakika boyunca haftada bir kez yapabilirsiniz.

 

İtalya

İtalyan kadınların parlak saçlarının sırrı yoğurttur. Biraz yoğurt için bir çorba kaşığı zeytinyağı ekleyin ve bu karışımı saçınıza verin. 5 dakika sonra durulayın. Sonuç; canlı ve parlak saçlar!

 

ispanya

İspanyol kadınlar saçlarını parlak tutmak için peygamber çiçeği suyu kullanıyor. Yarım bardak peygamber çiçeği suyu ve aynı miktarda suyu karıştırın. Saçınızı bu karışımla yıkayın. Bununla birlikte, bu tedavi sadece esmerler için uygundur. Sarışın insanlar cornel yerine limon suyu kullanabilirler.

 

İngiltere

İngiliz kadınlarının pürüzsüz cildinin sırrı, yulaf ezmesi. İki yemek kaşığı ekşi krema ve dört yemek kaşığı yulaf ezmesini karıştırın. Bir süre bekledikten sonra karışımı cildinize maske olarak uygulayın. Sonuç; kremsiz böyle parlak bir cilt!

 

 

Yazı İle İlgili Bazı Etiketler

motive, motivasyon, motivasya, motivasyon sözleri, motivasyon nedir ,başarı sözleri motivasyon, ingilizce motivasyon sözleri, motivasyon sözleri başarı, güdüleme nedir, ders çalışma motivasyonu, çalışma ile ilgili motivasyon sözleri, motivasyon artırıcı, spor ile ilgili motivasyon sözleri socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image socksat socksatnet blog blogger ads sock sat resim gorsel mavi resim on plan on plan resim site sayt bloger blogger logo edit download image (2)-min


Yorum Gönder

0 Yorumlar