Erkekler ilk buluşmada nelere dikkat eder?


Erkekler ilk buluşmada nelere dikkat eder?

Erkekler ilk buluşmada nelere dikkat eder? Kadınlar tarafından erkeklerin ilk tarihe çok az dikkat ettikleri düşünülse de, gerçekte erkekler tarzdan kokuya kadar birçok noktaya dikkat ederler. Stil Görünüşün önemli olmadığını söyleyenler tarafından aldanmayın. Bir erkeği etkilemek için, önce benzersiz bir tarza sahip olmalısınız. Onun tarzına ilgi duyduğundan emin olmalısın. Saç Saçlarınız her zaman temiz ve bakımlı olmalıdır. Saçınızı en azından bir saç kurutma makinesi ile şekillendirmeden önüne çıkmayın. Makyaj Makyajınızı basit ve doğal hale getirin. Abartılı makyaj, bir kadının iğrenç görünmesini sağlamak için iyi bir nedendir. Parfüm Yaklaşırken kokunuzdan etkilenmeniz gerekir. Gün bittiğinde ve eve gittiğinizde bile, kokunuzu hatırlamalı ve hissetmelisiniz. Topuklu ayakkabılar Yüksek topuklu ayakkabılar erkekler tarafından kadınlar için en çekici olarak kabul edilir. Gezerken, daima dik durun ve güvenle yürüyün.


Kadınlar tarafından erkeklerin ilk tarihe çok az dikkat ettikleri düşünülse de, gerçekte erkekler tarzdan kokuya kadar birçok noktaya dikkat ederler.

Stil

Görünüşün önemli olmadığını söyleyenler tarafından aldanmayın. Bir erkeği etkilemek için, önce benzersiz bir tarza sahip olmalısınız. Onun tarzına ilgi duyduğundan emin olmalısın.

Saç

Saçlarınız her zaman temiz ve bakımlı olmalıdır. Saçınızı en azından bir saç kurutma makinesi ile şekillendirmeden önüne çıkmayın.

Makyaj

Makyajınızı basit ve doğal hale getirin. Abartılı makyaj, bir kadının iğrenç görünmesini sağlamak için iyi bir nedendir.

Parfüm

Yaklaşırken kokunuzdan etkilenmeniz gerekir. Gün bittiğinde ve eve gittiğinizde bile, kokunuzu hatırlamalı ve hissetmelisiniz.

Topuklu ayakkabılar

Yüksek topuklu ayakkabılar erkekler tarafından kadınlar için en çekici olarak kabul edilir. Gezerken, daima dik durun ve güvenle yürüyün.Yorum Gönder

0 Yorumlar