Bu Makyaj Sanatçısı Kendini Her Şeye Çevirebilir (Fotoqaleri)

Bu Makyaj Sanatçısı Kendini Her Şeye Çevirebilir (Fotoqaleri)

Aramızda bukalemunlar var - görünüşlerini değiştirip sizi olmayan kişiler olduğuna inanmaya yönlendiren insanlar. Son cümle bir Kara Ayna bölümünden veya yeni bir X-Men filminden (Mystique prequel, belki?) Bir alıntı değildir. Bu insanlar, bugünün hikayesinde yer alanlar gibi, ekstra yetenekli normal insanlardır.

Hevesli bir makyaj sanatçısı olan Ellie Lewis, yüzünü istediği herhangi bir şeye dönüştürebilen "bukalemunlardan" biridir. Resimlerden birinde Cruella De Vil veya Yay, diğerinde uzaylı veya Fiona. Ayrıca Joe Exotic ve Joe Goldberg izlenimlerini yaptı.
İyi eğlenceler
Daha Fazla bilgi için Sanatçının instagram hesabına bakı.   ellielewisartistry

fotos foto fotoğraflar fotolar fotoaparat fotoğraf pozları fotoshop fotosintez foto translate fotoğraf makinesi foto indir foto indir link foto indir url foto indirme sitesi foto indir erkek foto indir google foto indir ücretsiz foto indir pc foto indirmek foto indir manzara resim indir resim indirme resim indirme siteleri resim indir url resim indirici resim indirme sitesi resim indir instagram resim indirme programı resim indir erkek resim indirme uygulaması photo gallery photo gallery wall photo gallery app photo gallery website photo gallery software photo gallery wall ideas photo gallery download photo gallery meaning photo gallery html photo gallery frames

Yorum Gönder

0 Yorumlar