En alttaki rahatsız edici reklamlar olmadan YouTube Videolarını izleyin:

En alttaki rahatsız edici reklamlar olmadan YouTube Videolarını izleyin:

YouTube'da film veya video izlerken, bir noktada, belirli aralıklarla çoğumuzu kesinlikle rahatsız eden alt kısımda açılan belirli reklamlar vardır. Şöyle görünüyor:


En alttaki rahatsız edici reklamlar olmadan YouTube Videolarını izleyin:

Ancak uzun zamandır video izlerken uyguladığım bu reklamlardan kurtulmak için (daha doğrusu söylemeyi tercih ederim) bir hack buldum ve hiç rahatsızlık duymadan keyif aldım. Aslında saldırıyı ifşa etmek istemedim, çünkü YouTube bu saldırıdan haberdar olduktan sonra sistemlerini güncelleyebilir. Bununla birlikte, şimdi arkadaşlarımın benden bu şaşırtıcı hile yapacağını hissediyorum, işte burada:


YouTube'da izlemek istediğiniz videoyu normal bir şekilde oynatın.

Video yüklendikten ve oynatılmaya başladıktan sonra sağınızda öneri listesinde görünen sonraki videoyu tıklayın.

Bir sonraki video yüklenmeye ve oynatılmaya başladıktan sonra, hemen tarayıcınızın geri düğmesine tıklayın

En alttaki rahatsız edici reklamlar olmadan YouTube Videolarını izleyin:
 

 

İşte, Şerefe !!!

Not:

Reklam engelleyicileri. Evet, Adblocker'lar çok iyi çalışıyor. Ancak yukarıdaki yöntem de şaşırtıcı bir şekilde keşfettiğim ve bunu paylaşmak istedim. Dahası, bu yöntemi, uzantılar gibi teknik şeyler hakkında fazla bilgisi olmayan birine bile tarif etmek çok kolaydır.

Chrome tarayıcı kullanıyorum ve üzerinde çalışıyor. Diğer tarayıcılarda da çalıştığını varsayıyorum.

 youtube youtube videos youtube mp3 youtube video indir youtube mp3 dönüştürücü youtube indir youtube studio youtube vanced youtube vanced apk youtube abone hilesi youtube reklam engelleme youtube reklam verme youtube reklam youtube reklam engelleme android youtube reklam yerleştirme youtube reklamsız apk youtube reklam verme ücretsiz youtube reklamsız youtube reklamları youtube reklam ücretleri youtube reklam engelleme youtube reklam engelleme android youtube reklam engelleme mobil youtube reklam engelleme pc youtube reklam engelleme ios youtube reklam engelleme apk youtube reklam engelleme uzantısı youtube reklam engelleme 2021 youtube reklam engelleme eklentisi youtube reklam engelleme android 2021 youtube reklam engelleme 2022 youtube reklam engelleme android 2022 youtube reklam engelleme 2023 youtube reklam engelleme android 2023 youtube reklam engelleme 2024 youtube reklam engelleme android 2024 youtube reklam engelleme chrome reklam engelleme google reklam engelleme android reklam engelleme android youtube reklam engelleme instagram reklam engelleme iphone reklam engelleme iphone youtube reklam engelleme youtube reklam engelleme pc telefonda reklam engelleme

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar