Bitcoin işlemim neden bu kadar uzun sürüyor?

 Bitcoin işlemim neden bu kadar uzun sürüyor?

Bitcoin işlemim neden bu kadar uzun sürüyor? Kullanıcılarımızın büyük çoğunluğu BTC'lerini hızlı ve zamanında geri çekiyor, ancak istisnai durumlarda bazılarınızın daha uzun süre beklemesi gerekiyor.  Neden?  İşleminizin neden daha uzun süre beklemede olabileceğinin birkaç nedenini inceleyin:  Kullanıcılarımıza azami özen gösteriyoruz, bu nedenle CryptoTab minimum para çekme miktarını tutar - sadece 0.00001 BTC. Düşük minimum ödeme, kullanıcıların günde birkaç kez para çekmelerine olanak tanır. Aynı zamanda on binlerce ödeme işleniyor ve büyük işlemler oluşturuyor. Blok zinciri ağındaki yoğun trafik dönemlerinde, mempool'daki onaylanmamış işlemlerin sayısı artar. Bu bağlamda, komisyon zaten sabitlenmiş olan büyük boyutlu işlemler çok daha uzun zaman alabilir.  Elon Mask kısa süre önce Dogecoin, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında çok sayıda yüksek profilli tweet'e daldı. Piyasayı kolayca aşırı yükleyen ve tüm dünyadaki işlemleri ve bekleme süresini etkileyen işlemlerin sayısını - insanlar almaya, satmaya başlar - artırır.   "İşlem mevcut değil" metnini görürseniz paniğe kapılmayın. Tüm işlemleriniz birbirine bağlıdır. Yani önceki işlem onaylanmazsa, mevcut işleminiz de onaylanmayacak veya görüntülenmeyecektir. Lütfen önce önceki tüm işlemler onaylanana kadar bekleyin.  İşleminiz bir süredir beklemede kaldıysa, strese girmeyin. Yine de tüm paranızı hesabınıza yatıracağınızdan eminiz ve CryptoTab olarak her zaman yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz! Sadece yukarıda belirtilen faktörleri aklınızda bulundurun!   Bu bilginin sakin kalmanız için yeterli olacağını umuyoruz. Öyleyse, bir dahaki sefere çekildiğinizde panik yerine bu gönderiye geri dönün ve tekrar okuyun!


Kullanıcılarımızın büyük çoğunluğu BTC'lerini hızlı ve zamanında geri çekiyor, ancak istisnai durumlarda bazılarınızın daha uzun süre beklemesi gerekiyor.

 

Neden?

 İşleminizin neden daha uzun süre beklemede olabileceğinin birkaç nedenini inceleyin:

 

Kullanıcılarımıza azami özen gösteriyoruz, bu nedenle CryptoTab minimum para çekme miktarını tutar - sadece 0.00001 BTC. Düşük minimum ödeme, kullanıcıların günde birkaç kez para çekmelerine olanak tanır. Aynı zamanda on binlerce ödeme işleniyor ve büyük işlemler oluşturuyor. Blok zinciri ağındaki yoğun trafik dönemlerinde, mempool'daki onaylanmamış işlemlerin sayısı artar. Bu bağlamda, komisyon zaten sabitlenmiş olan büyük boyutlu işlemler çok daha uzun zaman alabilir.

 

Elon Mask kısa süre önce Dogecoin, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında çok sayıda yüksek profilli tweet'e daldı. Piyasayı kolayca aşırı yükleyen ve tüm dünyadaki işlemleri ve bekleme süresini etkileyen işlemlerin sayısını - insanlar almaya, satmaya başlar - artırır.

 

 "İşlem mevcut değil" metnini görürseniz paniğe kapılmayın. Tüm işlemleriniz birbirine bağlıdır. Yani önceki işlem onaylanmazsa, mevcut işleminiz de onaylanmayacak veya görüntülenmeyecektir. Lütfen önce önceki tüm işlemler onaylanana kadar bekleyin.

 

İşleminiz bir süredir beklemede kaldıysa, strese girmeyin. Yine de tüm paranızı hesabınıza yatıracağınızdan eminiz ve CryptoTab olarak her zaman yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz! Sadece yukarıda belirtilen faktörleri aklınızda bulundurun!

 

Bu bilginin sakin kalmanız için yeterli olacağını umuyoruz. Öyleyse, bir dahaki sefere çekildiğinizde panik yerine bu gönderiye geri dönün ve tekrar okuyun!

Yorum Gönder

0 Yorumlar