Madencilik havuzları: Madencilik geliri nasıl artırılır

Kendi başınıza madencilik yapmak karlı değil

Madencilik havuzları: Madencilik geliri nasıl artırılır Kendi başınıza madencilik yapmak karlı değil Solo madencilik giderek ortadan kalkıyor ve madencilik ağlarında havuzlaşma daha popüler hale geliyor. Ama kendi başınıza madencilik yapmak neden bu kadar zor ve geliri nasıl artırabilirsiniz?   Kripto para birimi karmaşıklığı Birçok kripto para biriminin sınırlı bir emisyon kapasitesi vardır: örneğin, yalnızca 21 milyon bitcoin ihraç edilebilir ve bir tane daha verilemez. Para birimi geliştiricileri, emisyon kapasitesinin tükenmesini yavaşlatmak için madenciliği yapay olarak karmaşıklaştırıyor. Madeni parayı ne kadar çok insan çıkarırsa ve donanımlarının performansı ne kadar yüksekse, karmaşıklık o kadar yüksek ve madenciler için ödül o kadar az olur. Popüler madeni para madenciliğinin karmaşıklığı artıyor: örneğin, Bitcoin'in karmaşıklığı sadece iki yılda 6 kat arttı.  Neden bitcoin'i seçtik Resmi olarak, bu CryptoTab kullanıcılarının madencilik yaptığı bitcoinlerden uzaktır. Tarayıcının akıllı madencilik algoritması, şu anda hangisinin daha karlı olduğuna bağlı olarak farklı kripto para birimleri arasında geçiş yapar. Bu, maksimum karlılık sağlayan madenciliği sağlar. Daha sonra çıkarılan kripto para birimi BTC'ye dönüştürülür. Piyasayı terk etmesi veya değer kaybetmesi muhtemel olmayan en popüler ve güvenli madeni paradır. Bu nedenle, parayı bitcoin olarak tutar ve transfer ederiz.  Madencilik havuzu: ne kadar çok o kadar iyi Madenciler tarafından "çıkarılan" kripto para, bilgi bloklarının hesaplanması için geri ödemedir. Ödül güvenli değildir: sadece bloğu imzalayan, yani hesaplamasını tamamlayan madenci geri ödenir. Diğer katılımcılar, katkıları daha büyük olsa bile hiçbir şey alamayabilirler. Yüksek karmaşıklık ve garanti eksikliği nedeniyle çoğu kişi artık tek başına benim değil. Günümüzde en popüler madeni paralar, madencilerin ortak havuzları tarafından çıkarılmaktadır. Bir madencilik havuzunun bir bloğu tamamlamak için tek başına bir madenciden çok daha fazla şansı vardır. Ayrıca ödül, tek bir talihli kişiye verilmektense tüm katılımcılar arasında dağıtılır. Bu nedenle, bir maden havuzundaki gelir aynı yük altında daha yüksek ve daha sabittir.  Kendi madencilik ağınızı geliştirin Bir madencilik havuzu kurmak, bir iş kurmak gibidir: bilgi, beceri, para ve şansa ihtiyacınız var. Ancak CryptoTab kullanıcıları için her şey çok daha kolay. Herhangi bir geliştiriciye, barındırmaya ve yüksek performanslı donanıma ihtiyacınız yok: teknik sorunları zaten çözdük. İhtiyacınız olan tek şey, olabildiğince çok katılımcı davet etmektir. Her aktif madenciden faiz kazanacaksınız. CryptoTab ağı 10 adede kadar seviye içerebilir: sizin tarafınızdan davet edilen kullanıcılar diğer katılımcılara liderlik edecek, üçüncü olanlar dahil olacak vb. Küçük ölçekli bir ağ bile, solo madenciliğe kıyasla gelir manifoldunuzu artıracaktır. Bir kez çaba sarf etmek ve daha fazla insan getirmek, ilginizi uzun süre çekmeniz için yeterli olacaktır.


Solo madencilik giderek ortadan kalkıyor ve madencilik ağlarında havuzlaşma daha popüler hale geliyor. Ama kendi başınıza madencilik yapmak neden bu kadar zor ve geliri nasıl artırabilirsiniz?

 

 

Kripto para birimi karmaşıklığı

Birçok kripto para biriminin sınırlı bir emisyon kapasitesi vardır: örneğin, yalnızca 21 milyon bitcoin ihraç edilebilir ve bir tane daha verilemez. Para birimi geliştiricileri, emisyon kapasitesinin tükenmesini yavaşlatmak için madenciliği yapay olarak karmaşıklaştırıyor. Madeni parayı ne kadar çok insan çıkarırsa ve donanımlarının performansı ne kadar yüksekse, karmaşıklık o kadar yüksek ve madenciler için ödül o kadar az olur. Popüler madeni para madenciliğinin karmaşıklığı artıyor: örneğin, Bitcoin'in karmaşıklığı sadece iki yılda 6 kat arttı.

 

Neden bitcoin'i seçtik

Resmi olarak, bu CryptoTab kullanıcılarının madencilik yaptığı bitcoinlerden uzaktır. Tarayıcının akıllı madencilik algoritması, şu anda hangisinin daha karlı olduğuna bağlı olarak farklı kripto para birimleri arasında geçiş yapar. Bu, maksimum karlılık sağlayan madenciliği sağlar. Daha sonra çıkarılan kripto para birimi BTC'ye dönüştürülür. Piyasayı terk etmesi veya değer kaybetmesi muhtemel olmayan en popüler ve güvenli madeni paradır. Bu nedenle, parayı bitcoin olarak tutar ve transfer ederiz.

 

Madencilik havuzu: ne kadar çok o kadar iyi

Madenciler tarafından "çıkarılan" kripto para, bilgi bloklarının hesaplanması için geri ödemedir. Ödül güvenli değildir: sadece bloğu imzalayan, yani hesaplamasını tamamlayan madenci geri ödenir. Diğer katılımcılar, katkıları daha büyük olsa bile hiçbir şey alamayabilirler.

Yüksek karmaşıklık ve garanti eksikliği nedeniyle çoğu kişi artık tek başına benim değil. Günümüzde en popüler madeni paralar, madencilerin ortak havuzları tarafından çıkarılmaktadır. Bir madencilik havuzunun bir bloğu tamamlamak için tek başına bir madenciden çok daha fazla şansı vardır. Ayrıca ödül, tek bir talihli kişiye verilmektense tüm katılımcılar arasında dağıtılır. Bu nedenle, bir maden havuzundaki gelir aynı yük altında daha yüksek ve daha sabittir.

 

Kendi madencilik ağınızı geliştirin

Bir madencilik havuzu kurmak, bir iş kurmak gibidir: bilgi, beceri, para ve şansa ihtiyacınız var. Ancak CryptoTab kullanıcıları için her şey çok daha kolay. Herhangi bir geliştiriciye, barındırmaya ve yüksek performanslı donanıma ihtiyacınız yok: teknik sorunları zaten çözdük. İhtiyacınız olan tek şey, olabildiğince çok katılımcı davet etmektir. Her aktif madenciden faiz kazanacaksınız.

CryptoTab ağı 10 adede kadar seviye içerebilir: sizin tarafınızdan davet edilen kullanıcılar diğer katılımcılara liderlik edecek, üçüncü olanlar dahil olacak vb. Küçük ölçekli bir ağ bile, solo madenciliğe kıyasla gelir manifoldunuzu artıracaktır. Bir kez çaba sarf etmek ve daha fazla insan getirmek, ilginizi uzun süre çekmeniz için yeterli olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar