İstanbul İşletme Enstitüsü Dijital pazarlama kursunun birinci deneme sınavının soruları ve cevapları.

İstanbul İşletme Enstitüsü, Dijital Pazarlama kursunun sınav soruları. Doğru ve Yalnış cevaplar.
 

İyi günler  Arkadaşlar. Yakın zamanlarda İstanbul İşletme Enstitüsünde Dijital pazarlama eğitimine katıldım. Çok güzel bir  kurs oldu ve  hem eğlenerek hem de öğrenerek bir vakit geçirdik. İstanbul İşletme Enstitüsü farklı  farklı kurslarla hizmet vermekdedir. Siz de bu kurslara katılarak hem eğitim ala bilirsiniz hem de aldığınız eğitim için bir sertifika ala bilirsiniz. Katılmak için buraya tıklaya bilirsiniz. Hangi kursa katılırsamız katılın her  kursun sonunda 3 deneme sınavı ve bir de sertifika sınavı verme şansınız olacak. Eğersertifika sınavını geçemezseniz yeniden ödeme yapıb bir daha sınava katıla bilirsiniz.

Dikkat etmeniz gerekenler.

Deneme sınavlarına mutlaka katılın.

Deneme sınavlarına mutlaka katılın çünkü bu  sınavlar sonunda kazandığınız toplam puanların %20-si sertifika sınavında size puan olarak geri dönecekdir. Eğer sertifika sınavında gereken puanı toplayamazsanız bu ekstra puanlar sayesinde sertifika alma şansınız artacakdır. Bundan başka size verilen ödevleri  en iyi şekilde yapmanızı tavsiyye ediyorum. Ödevlerden alacağınız 1 puan bile  sertifika almanıza olanak sağlayacakdır.

 

Not; Aşağıda size deneme sınavında yalnış ve doğru cevapladığım soruları veriyorum. Yalnış cevapladığım soruların doğru cevaplarıda gösterilmişdir. Bu cevapları kopya çekmeniz için değilde iyice  sınava hazırlana bilmeniz için veriyorum. Bu gün kopya çekerek alacağınız bir sertifika gelicekde iş hayatınızda hiç bir  işe yaramayacakdır. 
Yorum Gönder

0 Yorumlar