WhatsApp Plus APK v18.4'ü indirin (Güncellenmiş Sürüm 2021)

WhatsApp Plus APK v18.4'ü indirin (Güncellenmiş Sürüm 2021)
Her akıllı telefon kullanıcısının telefonunda olması gereken bir uygulama varsa o da WhatsApp'tır. Sohbet, sesli ve görüntülü arama uygulamalarını fethetti, şimdiye kadar en çok indirilen uygulamalardan biri. Kesinlikle, böyle bir başlıkla, WhatsApp Plus gibi sayısız APK'nın ve üçüncü taraf uygulamaların ceket kuyruğunda gezinmeye çalışması şaşırtıcı değil. Bu yazıda size en son sürümü ve bazı ipuçlarını ve püf noktalarını göstereceğim, ancak ondan önce ilginizi çekebilecek diğer modlar için sizi SX Projects'i ziyaret etmeye davet ediyorum.


APK Indir
WhatsApp Plus nedir?

WhatsApp Plus, WhatsApp'ın onaylanmış bir APK sürümüdür ve neredeyse GBWhatsApp kadar popülerdir. Orijinal uygulama tarafından çok kısıtlanmış hisseden milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. WhatsApp Plus, normalde sıkıcı olan WhatsApp'ı özelleştirmenize yardımcı olur ve size onunla ifade ayrıcalığı verir. Öncelikle, viral bir şey üzerinde olduklarını söylemek için onu yükleyen kişilere yöneliktir.

Ayrıca, WhatsApp Plus, ayrılmış ihtiyaçlarınız için çevrimiçi durumu ve mavi onay işaretlerini gizleyen, birden fazla hesap için olağanüstü bir uygulamadır. Farklı özel yapım seçenekler, yüksek kaliteli görüntü indirme ve daha fazlasıyla arkadaşlarınızı etkilemek için kullanabilirsiniz. Burada, özellikle bir metne nasıl yanıt vereceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yoksa, yazma durumunuzu da gizleyebilirsiniz.

Not: Birçok kişi, WhatsApp'ın değiştirilmiş bir sürümünün kullanılmasının orijinal uygulamanın yasaklanmasına yol açabileceğini düşünüyor. Yasaklama karşıtı APK indirme bağlantılarını sayfamızda paylaştığımız için bu doğru değil. WhatsApp Plus APK'sini herhangi bir cihazda yasaklanmadan kolayca indirebilir ve kullanabilirsiniz.

 

WhatsApp Plus APK Geliştiricileri:

2012 yılında Rafalete, WhatsApp Plus APK'sını geliştirdi. GBWhatsApp'tan sonra en popüler değiştirilmiş WhatsApp sürümlerinden biridir. WhatsApp plus android için en son sürümü nasıl indirip kuracağınızı merak ediyorsanız, işte cevabı. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirin.

Rafalete dışında iki geliştirici daha, HeyMods ve AlexMods, WhatsApp Plus'ın kendi sürümlerini farklı şekilde oluşturdu. HeyMods, WhatsApp Plus'ın güncellenmiş sürümüne sahiptir. Bu sürüm, Rafalete tarafından oluşturulan sürüme çok benzer. Güncellenen sürüm, Rafalete sürümüne benzer özelliklere sahiptir. Ancak, bu HeyMods sürümü ek bir kaynakla birlikte gelir. İndirdikten sonra APK'ya erişmek için bu başvuru gereklidir.

Rafalete versiyonundan daha fazla yer kaplar. HeyMods veya AlexMods sürümü yerine Rafalete sürümünü öneriyoruz. AlexMods durumunda APK güncellenmez. Ayrıca, Uygulama çeşitli Android cihazlarda düzgün çalışmıyor. Bir hata düzeltme güncellemesi yayınladılar, ancak yükleme işlemi sırasında hala takılıyor.

 

Aşağıdaki WhatsApp Plus APK indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz.


 WhatsApp Plus APK İndirme: (Editörün seçimi)

Uygulama Adı WhatsApp Plus
Sürümv18.40.0
Boyut 51.6 MB
GereksinimAndroid 5.0 ve üstü
Son güncelleme27 Kasım 2021

 

 

Rafalete En Son WhatsApp Plus En Son Sürüm (güncellendi) – özellikler

 • anti-yasak
 • Temel güncellendi
 • Gruplara katılabilirsiniz
 • Daha fazla yeni emoji
 • Güncellenmiş alternatif ayarlar
 • Gözden geçirilmiş bildirim çubuğu simgeleri
 • Yeni ayar tasarımı
 • Yeni değişiklik günlüğü tasarımı

HeyMods Tarafından WhatsApp Plus APK İndirme:

WhatsApp Plus'ı indirmek için aşağıdaki kutuyu işaretleyin. Güncellenmiş versiyon aşağıda verilmiştir. APK'yı indirdikten sonra, APK'nın cihazınızda çalışması için bilinmeyen kaynaklardan ek kaynaklar indirdiğinizden emin olun.

 

HeyMods En Son WhatsApp Plus En Son Sürüm (güncellendi) – özellik

 • Temel güncellendi
 • Karanlık/açık tema
 • kendin yap teması
 • Grup görüşmesine 8 kişiye kadar ekleyin
 • Gizlilik şartlarını ve sohbetleri gizle

AlexMods Tarafından WhatsApp Plus APK İndirme:

AlexMods'un sürümü bir Zip dosyasında gelir. Bu APK'yi almak için zip dosyasını indirmeniz, APK'yi çıkarmanız ve kurulum işlemini başlatmanız gerekir. İndirme bağlantısını aşağıdan alın,

 

AlexMods En Son WhatsApp Plus En son sürüm (güncellendi) – özellik

 • Temel güncellendi
 • Özel tema
 • karanlık tema
 • Hataları Düzeltir


whatsapp plus gb whatsapp plus whatsapp pro whatsapp plus indir wp plus whatsapp plus ios vacap plus whatsapp plus apk indir whatsapp aero indir gb whatsapp indir  whatsapp++ whatsapp aero apk indir gbwhatsapp indir whatsapp plus indir 2020 wp plus indir hileli whatsapp wp plus apk whatsapp plus apk 2021 whatsapp plus nedir whatsapp plus indir 2019 türkçe gb whatsapp apk indir whatsapp plus 2021 download whatsapp plus özellikleri whatsapp plus indir 2020 türkçe gb whatsapp indir 2020 vacap plus indir whatsapp plus indir 2021 whatsapp plus 8.75 download whatsapp plus 2020 download gbwhatsapp pro indir  gb whatsapp plus indir gb whatsapp plus 2020 whatsapp plus apk 2019 whatsapp plus ios 2020 gb whatsapp plus 2021 wp aero indir mavi whatsapp indir whatsapp business plus apk gbwhatsapp plus download whatsapp+ apk


Yorum Gönder

0 Yorumlar