Samsung Galaxy S22 Ultra'nın Armor Aluminium ve Gorilla Glass Victus+ düşme testinden geçti

 Samsung Galaxy S22 Ultra'nın Armor Aluminium ve Gorilla Glass Victus+ düşme testinden geçti

 

Samsung Galaxy S22 Ultra'nın Armor Aluminium ve Gorilla Glass Victus+ düşme testinden geçti  Zırhlı Alüminyum çerçeve ve ön ve arka Gorilla Glass Victus+ ile bu şimdiye kadarki en sağlam Galaxy Note, üzgünüm, Galaxy S telefonu. Ama gerçekten öyle mi? Samsung Galaxy S22 Ultra'nın videoda demonte edilmesini ve bazı dayanıklılık testlerinden geçmesini zaten izledik. Şimdi betona düşüşünü izleme zamanı.  İlk düşüşten sonra kameraların üzerindeki Süper Şeffaf Cam çatladığından telefon hemen hayal kırıklığına uğradı. Ancak görünen o ki en kötü durum senaryosu telefonun yana devrilip ekranının kavisli kenarıyla yere çarpması gibi görünüyor. En büyük zararı bu verdi.  Telefon, ekran tükenmeden önce oldukça dayak yedi, ancak pahalı yeni amiral geminiz için koruyucu bir kılıf (ve muhtemelen cam) almayı düşünmelisiniz. Ayrıca, Samsung Care+'a kaydolursanız, çatlamış bir ekran 29 $ 'lık bir onarım olacaktır. Onsuz, onarım birkaç yüz dolara mal olacak (eski modellere göre değerlendirilir).

Zırhlı Alüminyum çerçeve ve ön ve arka Gorilla Glass Victus+ ile bu şimdiye kadarki en sağlam Galaxy Note, üzgünüm, Galaxy S telefonu. Ama gerçekten öyle mi? Samsung Galaxy S22 Ultra'nın videoda demonte edilmesini ve bazı dayanıklılık testlerinden geçmesini zaten izledik. Şimdi betona düşüşünü izleme zamanı.

İlk düşüşten sonra kameraların üzerindeki Süper Şeffaf Cam çatladığından telefon hemen hayal kırıklığına uğradı. Ancak görünen o ki en kötü durum senaryosu telefonun yana devrilip ekranının kavisli kenarıyla yere çarpması gibi görünüyor. En büyük zararı bu verdi.

Telefon, ekran tükenmeden önce oldukça dayak yedi, ancak pahalı yeni amiral geminiz için koruyucu bir kılıf (ve muhtemelen cam) almayı düşünmelisiniz. Ayrıca, Samsung Care+'a kaydolursanız, çatlamış bir ekran 29 $ 'lık bir onarım olacaktır. Onsuz, onarım birkaç yüz dolara mal olacak (eski modellere göre değerlendirilir).

Yorum Gönder

0 Yorumlar