Google Dijital Pazarlama Final Sınavı Cevapları #78

 

Dijital Pazarlama Temelleri Sertifikasyon Kursu Hakkında


google dijital pazarlama google dijital atölye google dijital atölye sertifika dijital atölye google google dijital atölye nedir dijital pazarlama eğitimi ücretsiz dijital pazarlamanın temelleri google dijital atölye sertifikası ne işe yarar dijital pazarlama google google dijital pazarlama sertifika google dijital pazarlama eğitimi google dijital pazarlama sertifikası dijital atölye sertifika google dijital atölye kursları google dijital atölye ücretli mi dijital pazarlama eğitimleri dijital pazarlama eğitimi google google dijital atölye giriş google pazarlama google dijital pazarlamanın temelleri      dijital pazarlama sınav soruları dijital pazarlama final soruları google dijital pazarlama sınav soru google dijital pazarlama final soruları dijital pazarlama final soruları dijital pazarlama final google dijital pazarlama google dijital atölye google dijital atölye sertifika dijital atölye google google dijital atölye nedir dijital pazarlama eğitimi ücretsiz


Google Dijital Pazarlama kursu, dünyanın her yerinden çeşitli tanınmış ve Açık Üniversiteler tarafından akredite edilmiştir. Kurs 26 modül içerir. Size aşağıdakileri öğretecek ve sadece 40 saat sürecektir: -

 • Size Dijital Pazarlama hakkında genel bir bakış sunar.
 • En iyi pazarlama stratejilerini oluşturmanız ve uygulamanız için size rehberlik eder.
 • Size içerik pazarlamasının önemini anlatır ve içerik pazarlamanız için en iyi stratejiyi öğrenmenize yardımcı olur.
 • Tüm reklam türlerinin ve nasıl çalıştığının bir önizlemesini sağlar.
 • Bize E-posta ve Yerel pazarlamanın önemini anlatıyor.

Kurs 40 saat sürmektedir ve sınavı tamamladıktan sonra bir sınava girmeniz gerekmektedir. Test size temel dijital pazarlama bilgisine sahip olduğunuzu gösteren bir sertifika verecektir.


Dijital Pazarlama Sınav Çözümlerinin Temellerini Sunma Sebebi

google logo
Sadece sınav için pratik yapmak amacıyla, size sınavda sorulan en son soruları ve uzmanların sunduğu çözümleri sunuyoruz. Artık herhangi bir özen göstermeden sınav için pratik yapabilir ve sınavda iyi puanlar alabilirsiniz. Pratik yaparken herhangi bir soru veya cevapta herhangi bir sorun bulursanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sınav için hepinize başarılar dileriz.

 

Dikkat

Aradığınız sorunun cevabını çok daha kolay bula bilmeniz için bir video talimat hazırladık. Videoyu izleyerek sınavda daha iyi puan kazana bilir ve sertifika ala bilirsiniz. Eğer video işinize yaradıysa youtube videomuzu beğenmeyi unutmayın.

Etiketler

 • google dijital atölye
 • google dijital pazarlama final soruları
 • google dijital atölye sertifika
 • dijital pazarlama eğitimi ücretsiz

 

Google Dijital Pazarlama Final Sınavı Sorusu Ve Doğru Cevabı

 • Yeşil renkde olan cevap doğru cevapdır.
 • Doğru cevabı seçerek sınavda iyi puan kazana bilirsiniz.
 • BaşarılarAds hesabınızı kampanyalar ve daha sonra da reklam gruplarına bölerek hangi sonucu elde edebilirsiniz?

Sitenize daha fazla trafik çekmek
Dünyanın farklı bölgelerinden daha fazla kullanıcıyı hedeflemek
Kullanıcıların arama sorgularına uygun, alakalı reklamlar görmelerini sağlamak
Negatif anahtar kelimeler kullanmayı bırakmak


Yorum Gönder

0 Yorumlar